Otwarcie Pracowni Naukowej od dn. 23 lutego 2021

Otwarcie Pracowni Naukowej od dn. 23 lutego 2021

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że od dnia 23 lutego 2021 roku nasza Pracownia Naukowa zostaje ponownie otwarta dla Użytkowników.

W związku ze stanem epidemii w Polsce zasady jej funkcjonowania zostają zmienione do odwołania.

Pracownia Naukowa będzie czynna od wtorku do czwartku w godzinach 9.00-12.00 i 12.30-15.30. Liczba miejsc dla Użytkowników została ograniczona do jednego.
W związku z ograniczeniami liczby osób mogących jednorazowo korzystać z materiałów archiwalnych niezbędne jest wcześniejsze umawianie wizyt w Pracowni Naukowej drogą telefoniczną (tel. 12 422 82 63) lub mailową (sekretariat.an@archiwumnauki.pan.pl). Ponadto Użytkownicy zobowiązani są przed wejściem do Pracowni Naukowej pozostawić odzież wierzchnią i bagaże w wyznaczonym miejscu, zdezynfekować ręce oraz zastosować środki ochrony osobistej w postaci masek i rękawiczek.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące nowych zasad funkcjonowania Pracowni Naukowej znajdują się w „Aneksie do § 6 Regulaminu korzystania z materiałów archiwalnych w Pracowni Naukowej Archiwum Nauki PAN i PAU w Krakowie”  dołączonego poniżej. Bardzo prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

YouTube