Zespoły z Działu III
Abrahamowicz Zygmunt (1923-1990) K III-146
Aleksandrowicz Julian (1908-1988) K III-104
Anhalt Maurycy (1902-1948) K III-87
Bajerowa Irena (1921-2010) K III-215
Bartel Wojciech (1923-1992) K III-181
Barycz Henryk (1901-1994) K III-161
Batowski Henryk (1907-1999) K III-151
Battaglia Andrzej (1907-1973) K III-85
Baumgart-Kotarba Maria (1941-2011) K III-228
Bereśniewicz Wincenty (1897-19??) K III-53
Białas Andrzej (ur.1936) K III-243
Bieda Franciszek (1896-1982) K III-54
Bielak Franciszek (1892-1973) K III-254
Bielański Adam (1912-2016) K III-246
Bieńkowski Wiesław (1926-1999) K III-163
Birkenmajer Aleksander (1890-1967) K III-224
Błeszyński Stanisław (1927-1969) K III-136
Bocheńscy Anna (1904-1994) i Zbigniew (1901-1976) K III-235
Bogucka Aleksandra K III-257
Bolewski Andrzej (1906-2002) K III-124
Brzozowski Stanisław (1917-1995) K III-108
Burchard Helena (1922-2002) K III-165
Chomiński Olgierd (1884-1943) K III-225
Chrzanowski Ignacy (1866-1940) K III-88
Chrzanowski Tadeusz (1926-2006) K III-210
Cichoń Władysław (1924-1987) K III-149
Ciechanowiecki Andrzej Stanisław K III-182
Czarniecka Janina (1920-2002) K III-166
Czarniecki Stanisław (ur. 1921) K III-37
Czeczott Henryk (1875-1928) K III-89
Czerny Zygmunt (1888-1974) K III-43
Czyź Wiesław (1927-2017) K III-276
Czyżewski Mikołaj (1890-1954) K III-35
Dąbrowski Jan (1890-1965) K III-68
Dąmbska Izydora (1904-1983) K III-109
Dąmbska Maria (1925-2005) K III-270
Demetrykiewicz Włodzimierz (1859-1937) K III-5
Dianni Jadwiga (1886-1981) K III-21
Dłużniewski Apoloniusz (1920-1986) K III-167
Dobrowolska Teresa (ur.) K III-212
Dobrowolski Henryk (1904-1985) K III-77
Dobrowolski Kazimierz (1899-1987) K III-97
Dobrowolski Tadeusz (1899-1984) K III-72
Dobrzycki Jerzy (1900-1972) K III-226
Doktorowicz-Hrebnicki Stanisław (1888-1974) K III-39
Dubiecki Tadeusz (1885-1972) K III-32
Dudziak Józef (ur. 1925) K III-69
Dunajewski Julian (1822-1907) K III-2
Dutkowa Renata (1927-2015) K III-258
Dybiec Julian (ur. 1940) K III-64
Dyboski Roman (1883-1945) K III-90
Dziewański Janusz (1924-2004) K III-186
Felczak Wacław (1916-1993) K III-145
Frazik Józef (1922-1998) K III-279
Friedberg Wilhelm (1873-1941) K III-62
Fudakowski Józef (1893-1969) K III-25
Fuliński Andrzej (ur.1934) K III-252
Galeński Witold (1914 – 1961) K III-183
Gaweł Antoni (1901-1983) K III-110
Gawłowska Jadwiga K III-143
Gierulanka Danuta (1909-1995) K III-128
Gilewski Stanisław (1895-1984) K III-187
Gładysz Mieczysław (1903-1984) K III-91
Głuszek Stanisław (1929-2011) K III-227
Goetel Walery (1889-1972) K III-36
Gołąb Stanisław (1902-1980) K III-248
Gorski Stanisław Batys(1802-1864) K III-253
Gotkiewicz Marian (1901-1972) K III-30
Górecka Wanda (1904-1981) K III-70
Gregorski Adam (1906-1993) K III-123
Grodzińska Krystyna (ur.1934) K III-280
Grodziński Władysław (1930-1988) K III-242
Grodziński Zygmunt (1896-1982) K III-78
Gromada Tadeusz (1929- ) K III-288
Grotowski Kazimierz (1930-) K III-255
Gruszczyk Hubert (1919-1985) K III-98
Grzegorzewski Jan (1849-1922) K III-6
Grzybowski Konstanty (1901-1970) K III-121
Gurnicz Antoni (1912-1978) K III-59
Hammer Seweryn (1883-1955) K III-3
Hano Józef (1906-1997) K III-168
Heinz Adam (1914-1984) K III-105
Homola-Skąpska Irena (1929-2017) K III-275
Horzemski Janusz (ur.1928) K III-247
Hoszowski Stanisław (1904-1987) K III-49
Hoyer Henryk Ferdynand (1864-1947) K III-18
Hoyer Henryk Fryderyk (1834-1907) K III-17
Ingarden Roman (1893-1970) K III-26
Isaak Juliusz (1870-1923) K III-259
Jakimowicz Roman (1899-1964) K III-99
Janik Jerzy (1927-2012) K III-251
Janikowie K III-188
Jasiewicz Adam (1928-2001) K III-250
Jastrzębski Stanisław (1941-2014) K III-260
Jerzmanowski Erazm (1844-1909) K III-22
Jurkowska Halina (1922-2010) K III-220
Kalinowski Lech (1920 -2004) K III-192
Kamieński Bogdan (1897-1973) K III-100
Karpluk Maria (1925-2016) K III-272
Kleczkowski Adam (1883-1949) K III-127
Klemensiewicz Zenon (1891-1969) K III-27
Klimaszewski Mieczysław (1908 -1995) K III-193
Kołodziej Władysław (1901-1968) K III-33
Konieczna-Twardzikowa Jadwiga (1932-2009) K III-267
Konior Konrad (1905-2000) K III-134
Kostanecki Kazimierz (1863-1940) K III-79
Kościałkowski Stanisław (1881-1960) K III-120
Kotwicz Władysław (1872-1944) K III-19
Kowalczuk Jerzy (ur. 1926) K III-133
Kowalczyk Zygmunt (1908-1985) K III-92
Kowalska Halina (1930-2002) K III-190
Kowalska-Lewicka Anna (1920-2009) K III-189
Kowalski Kazimierz ( 1925-2007) K III-178
Kowalski Ludwik (1885-1943) K III-50
Kowalski Tadeusz (1889-1948) K III-4
Krach Wilhelm (1907-1985) K III-86
Kramarz Henryka (ur.1942) K III-204
Krzanowscy Halina (1926-2004) i Adam (1920-1994) K III-194
ks.Musiał Stanisław (1938- 2004) K III-191
Książkiewicz Marian (1906 -1981) K III-195
Kubiak Stanisława (1926-2005) K III-236
Kulczyński Władysław (1854-1919) K III-177
Kulpa Jan (1908-1983) K III-101
Kutrzeba Stanisław (1876-1946) K III-11
Kutrzeba-Pojnarowa Anna (1913-1993) K III-216
Lanckorońska Karolina (1898-2002) K III-150
Lechicki Czesław (1906-2001) K III-144
Leeming Henry (1920-2004) K III-245
Lenkiewicz Władysław (1916-2012) K III-277
Leńko Antonina (1917-1995), Leńko Jan (1917-1992) K III-129
Lewicki Marian (1908-1955), Lewicka Irena (1905-1988) K III-7
Lewicki Tadeusz (1906-1992) K III-102
Liszka Stanisław (1903-1989) K III-106
Lityński Tadeusz (1901-1985) K III-196
Lutosławski Wincenty (1863-1954) K III-155
Łaszkiewicz Antoni (1904-1980) K III-60
Łomnicki Adam K III-286
Łukasik Stanisław (1897-1962) K III-93
Łysiak Ludwik (1923 -2002) K III-200
Machalski Franciszek (1904-1979) K III-211
Madurowicz-Urbańska Helena ( 1918) K III-201
Madyda Władysław (1916-1970) K III-34
Maj Jerzy (1922-2003) K III-197
Majkowska Rita (ur. 1942) K III-283
Malinowska-Kwiatkowska Irena (1925-1994) K III-202
Mańkowski Tadeusz (1878-1956) K III-12
Marchlewski Leon (1869-1946) K III-73
Maślankiewicz Kazimierz (1902-1981) K III-63
Mazur Edward (1881-1942) K III-137
Metallmann Joachim (1889-1942) K III-8
Mianowski Edward (1884-1960) K III-38
Michalewicz Jerzy (ur.1938) K III-237
Miczulski Stanisław K III-266
Miczyński Kazimierz (1889-1956) K III-9
Mięsowicz Marian (1907-1992) K III-65
Mikucki Sylwiusz (1898-1983) K III-147
Miśkowiec Maciej (ur.1941?) K III-256
Mitera-Dobrowolska Mieczysława (1900-1992) K III-114
Molé Wojsław (1886-1973) K III-281
Morawiecki Antoni (1903-1971) K III-55
Mossakowski Stanisław (ur. 1937) K III-203
Mozołowski Włodzimierz (1895-1975) K III-148
Mroczkowski Przemysław (1915-2002) K III-209
Münch Henryk (1906-1968) K III-31
Narębski Wojciech (ur.1925) K III-261
Natanson Władysław (1864-1937) K III-122
Niewodniczański Henryk (1900-1968) K III-40
Nitsch Kazimierz (1874-1958) K III-51
Nowak Tadeusz (1909-1980) K III-61
Nowosielski Eugeniusz (1894-1970) K III-214
Nowy Marian (ur.1944) K III-229
Oesterreicher Henryk (1890-1942) K III-52
Olszewski Karol (1846-1915) K III-176
Ostrowski Jan (ur.1947) K III-264
Ostrowski Włodzimierz (ur.1925) K III-198
Panow Eugeniusz (1890-1958) K III-48
Parachoniak Włodzimierz (1920-1997) K III-217
Paszkiewicz Bohdan (1895-1982) K III-230
Pauli Lesław (1919-1986) K III-94
Pawłowski Jerzy (1932- 2018) K III-287
Pelczar Andrzej(1937-2010) K III-234
Pilecki Jerzy (1908-1962) K III-16
Piłsudski Bronisław (1866-1918) K III-157
Pisarkowa Krystyna (1932-2010) K III-103
Piwarski Kazimierz (1903-1968) K III-24
Plezia Marian (1917-1996) K III-80
Płoszewski Leon (1890-1970) K III-126
Pobożniak Tadeusz (1916-1991) K III-169
Poradzisz Jan (1922-1983) K III-282
Przyboś Adam (1906-1990) K III-115
Przybyłowski Kazimierz (1900-1987) K III-268
Przychocki Gustaw (1884-1947) K III-95
Ptak Włodzimierz (ur.1928) K III-262
Puget Ludwik de (1877-1942) K III-44
Radwan Mieczysław (1889-1968) K III-23
Reczek Józef (1936-1988) K III-111
Rederowa Danuta (ur. 1924) K III-116
Reichan Jerzy (ur.1929) K III-232
Rokoszowa Jolanta (1944-1997) K III-160
Rostworowski Emanuel (1923-1989) K III-153
Rozwadowski Jan Michał (1867-1935) K III-84
Rutkowska-Płachcińska Anna K III-158
Rutkowski Jacek (1934-2016) K III-269
Rybiński Michał (1844-1905) K III-218
Rzepińska Maria (1917-1993) K III-185
Samek Andrzej (1924-2018) K III-284
Schmidt Stefan (1889-1971) K III-45
Semkowicz Władysław (1878-1949) K III-56
Sędziwy Henryk (1903-1999) K III-184
Sierotwiński Stanisław (1909-1975) K III-66
Simon Reczyński Danielle (1923-2000) K III-159
Skalmowski Wojciech (1933-2008) K III-249
Skarżyński Bolesław (1901-1963) K III-15
Skawina Tadeusz (1922-1976) K III-117
Skąpski Józef jun.(1921-1998) K III-156
Skąpski Józef sen. (1868-1950) K III-219
Skibiński Mieczysław (1874-1956) K III-71
Skręt Rościsław (1926-2002) K III-221
Słonecki Marian (1886-1969) K III-278
Smoleński Jerzy (1881-1940) K III-170
Smolka Stanisław (1854-1924) K III-10
Smreczyński Stanisław jun. (1898-1975) K III-138
Sokołowski Marian (1839-1911) K III-1
Sołtys Jan (1913-1969) K III-28
Stach Jan (1877-1975) K III-139
Stamm Edward (1886-1940) K III-20
Starkel Leszek (ur.1931) K III-231
Staszel Jan (1931-2007) K III-205
Stebnicka Zdzisława (1932-2012) K III-238
Sternbach Leon (1864-1940) K III-41
Stobiecki Stefan (1859-1944) K III-140
Stopa Roman (1895-1995) K III-125
Strzałkowski Adam (ur. 1923) K III-174
Supniewski Janusz (1899-1964) K III-171
Szkocki Leon (1879-1968) K III-164
Szromba-Rys Zofia (ur.1934) K III-222
Szujski Józef (1835-1883) K III-14
Szuman Stefan (1889-1972) K III-96
Śródka Andrzej (ur. 1946) K III-172
Świdziński Henryk (1904-1969) K III-81
Świecimski Jerzy (1927-2012) K III-179
Targosz Karolina (ur.1938) K III-273
Tarnawski Władysław (1885-1951) K III-233
Tarnowski Stanisław (1837-1917) K III-13
Tempka Tadeusz (1885-1974) K III-42
Tokarski Kazimierz ( 1930-2007)) K III-180
Tokarski Marian (1862-1942) K III-29
Tomkowicz Stanisław (1850-1933) K III-173
Truszkowski Witold (1912-1994) K III-130
Turyn Aleksander (1900-1981) K III-67
Twardzik Wacław (1937-2014) K III-265
Tyrowicz Marian (1901-1989) K III-46
Uhorczak Franciszek (1902-1981) K III-57
Urbańczyk Stanisław (1909-2001) K III-118
Uruszczak Adam (1978-2005) K III-239
Uruszczak Wacław (ur.1946) K III-240
Vecer Barbara (ur.) K III-241
Vetulani Adam (1901-1976) K III-58
Vetulani Jerzy (1936-2017) K III-154
Waga Antoni (1799-1890) K III-141
Ważewski Tadeusz (1896-1972) K III-75
Weigl Rudolf (1893 – 1857) K III-199
Weiss Tomasz (1929-1987) K III-113
Wereszycka Helena (1907-1995) K III152
Weyssenhoff Jan (1889-1972) K III-82
Wiltowski Janusz (1923-1994) K III-132
Winniczuk Lidia (1905-1993) K III-76
Wiśniewski Józef K III-83
Włodek Jan Marian (ur. 1924-2012) K III-131
Wojtusiak Roman (1906-1987) K III-119
Wolski Krzysztof K III-285
Wolter Władysław (1897-1986) K III-135
Wrzosek Antoni (1908-1983) K III-74
Wyka Kazimierz (1910-1975) K III-47
Wyrozumski Jerzy (1930-2018) K III-162
Zabierowski Kazimierz (ur. 1926-1998) K III-142
Zaborski Andrzej (1942-2014) K III-263
Zachwieja Zofia (ur.1935) K III-274
Zajączkowski Włodzimierz (1914-1982) K III-175
Zakrzewski Kazimierz (1900-1941) K III-206
Zawisza Leszek (ur. 1920) K III-208
Zawora Jan (1931-2007) K III-213
Zdrada Jerzy (ur. 1936) K III-207
Złonkiewicz Zbigniew (1959) K III-244
Znosko Jerzy (1922-2017) K III-271
Zoll Fryderyk jun. (1865-1948) K III-107
Zwierzycki Józef (1888-1961) K III-112
Żelewski Roman (1911-1986) K III-223